demenceee

knedlik v krku ?

Pripada mi jako kdybych mela nejaky knedlik v krku, drzi se mi to pod ohryzkem. Je to pocit jako kdyz brecim proste nedokazu to vyjadrit. Jako kdyby me palil jicen. Nedokazu rict jestli me to pali zaha protoze to jsem jeste nikdy nezazila ( mam 16 let ). Co mam delat ? diky za odpoved.

Nejlepší odpověď
anonym

Milá demenceee, prošla jsem si všechny otázky, které jsi zatím položila, a naskýtají se dvě možnosti: buď jsi opravdu vážně nemocná a potom bys měla hned v pondělí vystartovat k lékaři, všechny své příznaky mu sdělit a začít se urychleně léčit (je otázka, zda nezačít svůj zhoršující se stav řešit hned na pohotovosti), nebo jsi hypochondr, či za něj se vydávající žabka, která chce díky zdravotním problémům na sebe strhnout pozornost.
Pokud máš opravdu stále se na sebe nabalující zdravotní problémy (a já spíš předpokládám, že si z nás tady nechceš dělat blázny, ale že hledáš účinnou radu a pomoc), tak se snaž řešit problémy hned s prvním lékařem, ke kterému teď půjdeš.
Já měla kdysi problém s tlakem, můj ošetřující lékař mi nasadil špatné léky. Bylo mi mizerně a byla jsem oteklá jako koule, než jsem šla na alergologii, kde se doktor zhrozil toho, jak vypadám. Dostala jsem jiné léky a za pár dnů se vše srovnalo. Každý doktor je jiný. Chce to se jenom nebát a o svých problémech mluvit třeba do omrzení tak dlouho, až s tím někdo začne dělat pořádek. Zdraví máme jenom jedno a nikdo nám o ně nebude bojovat za nás.
U Tebe to začalo zuby a přidávají se další a další potíže. Mohl by to být pořádný zánět kdekoliv v těle. Chce to ale konečně doktorovi říct vše a trvat na tom, že potřebuješ zjistit důvod. Držím palec a dej potom vědět. Věřím, že to dopadne dobře. Jenom se doktorů neboj, jsou to také jenom lidé.

Další odpovědi
mosoj

Buď ten knedlík vyndáš, nebo musíš k lékaři.

RyuzakiKate

Jestli to nebude začátek nějaké nemoci… Nenachladila jsi se někde? Chtělo by to lepší prevenci, třeba nějaká homeopatika… Pokud tě pálí žáha, tak si nasyp na lžičku trošku jedné sody, kápni pár kapek vody a bude to pryč hned.

Lukasy

Taky to někdy mivam a dost lidi to občas má , ale co to vlastně je a proč to nevim.