Baromut

Kmm nebo Steel?

Chci si koupit glády a nemůžu se rozhodnout, jestli Steel nebo Kmm. Co byste doporučili?

Odpovědi
badisko

Takze si v tom udelejme jasno …Glariator je znacka obuvi a obuv kterou mas vamysli se naziva tezka obuv (boty)…KMM a Steel jsou strasna sarc** …prd vydrzi lamou se jak muzou svrchni kuze… ale predne porazka kdybych do neceho sel tak bych zvolil znacku BustaGrip >>> http://www.ima­gehosting.cz/?v=i­magesdvd.jpg opravdu neznicitelene boty a pohodlne ani cena neni tak vysoka …

Verona14

já mám od Vánoc steely. zatim jsou v pohodě, chce to mazat různym krémem. ale četla jsem hodně negativních komentářů že se už nedělaj kvalitní a nic nevydržej. Mimochodem Martensky jsou taky fajn.

Gothic

No já mám 10ti dirkový Steel už 10 let ( jen mám měněný tkaničky a pár šroubů v podrážce ). Musíš je alespon 1 týdně vzít vojenským leštidlem ( černé nebo průhledné ).. KMM mám asi rok a už mám ruplou podrážku. No divím se , že je mám 10 tet když chodím alespo 2 do roka do " kotle " :D