Stříbrný

Klystýr-co si o tom myslíte? pouze sexuální úchylka nebo i zdravotní prevence a léčba?

Doplňuji:
je mi 16; jsem o tom dost informován, jen mě zajímá přístup veřejnosti k určitým věcem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No, sexuální úchylkou bych to rozhodně nenazvala. Spíš je to pro některé páry zpestření jejich hrátek. Ale jinak má klyzma především zdravotní výhody, je-li prováděno správně a vhodně často. Používá se např. před porodem, kde má tu výhodu, že prázdná střeva nebrání miminku v cestě na svět, a také tu, že teplá voda ve střevech povzbudí činnost dělohy. Klyzma se používá také jako léčba při stavech špatně fungujících střev, zácpy apod. Také se využívá jako očistná kůra v salonech krásy a zdraví...
O léčebných účincích klyzmatu si můžeš přečíst víc třeba zde:
http://www.zdravi-az.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Klystýr slouží k vynucenému vyprázdnění střev v případě, kdy je to žádoucí, zpravidla ze zdravotních důvodů. Pokud to někoho vzrušuje, to je jiná pohádka.

Zlatý

Jestli tu otázku myslíš vážně,tak to bych rád věděl,kolik je Ti let.
Doplňuji:
Tak,když Ti je 16, a jsi dost informovaný,tak by nemělo být možné,aby si položil "takovou" otázku.

Zlatý

Že je dobrej na pos..ní. To ale již věděl dobrý voják Švejk.

Zlatý

Všeho moc škodí- ale někdy není od věci si střeva propláchnout.
někomu stačí kyselé zelí, jiný si musí do střev nalít teplou a často i mýdlovou vodu.
A nezapomeňme, že na klystýru stálo celé Rakousko-Uhersko za Světové války.

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

dle otázky jde poznat, že se neptám na fakta, ale na postoj lidí ke klystýru. Je daleko lehčí říct fakta než vlastní postoj a názor.

Stříbrný

huxa

tom004-asi jste si nedočetl celé moje doplnění :) zajímá mě hodně postoj lidí k těmto a podobným věcem :) proto je asi vhodný tento server a hodlám jej tedy i využívat ;)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.