Avatar uživatele
huxa

Klystýr-co si o tom myslíte? pouze sexuální úchylka nebo i zdravotní prevence a léčba?

Doplňuji:
je mi 16; jsem o tom dost informován, jen mě zajímá přístup veřejnosti k určitým věcem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 0 před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

No, sexuální úchylkou bych to rozhodně nenazvala. Spíš je to pro některé páry zpestření jejich hrátek. Ale jinak má klyzma především zdravotní výhody, je-li prováděno správně a vhodně často. Používá se např. před porodem, kde má tu výhodu, že prázdná střeva nebrání miminku v cestě na svět, a také tu, že teplá voda ve střevech povzbudí činnost dělohy. Klyzma se používá také jako léčba při stavech špatně fungujících střev, zácpy apod. Také se využívá jako očistná kůra v salonech krásy a zdraví…
O léčebných účincích klyzmatu si můžeš přečíst víc třeba zde:
http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlus­teho_streva_03­.php

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Klystýr slouží k vynucenému vyprázdnění střev v případě, kdy je to žádoucí, zpravidla ze zdravotních důvodů. Pokud to někoho vzrušuje, to je jiná pohádka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Jestli tu otázku myslíš vážně,tak to bych rád věděl,kolik je Ti let.
Doplňuji:
Tak,když Ti je 16, a jsi dost informovaný,tak by nemělo být možné,aby si položil „takovou“ otázku.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Že je dobrej na pos..ní. To ale již věděl dobrý voják Švejk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Všeho moc škodí- ale někdy není od věci si střeva propláchnout.
někomu stačí kyselé zelí, jiný si musí do střev nalít teplou a často i mýdlovou vodu.
A nezapomeňme, že na klystýru stálo celé Rakousko-Uhersko za Světové války.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

dle otázky jde poznat, že se neptám na fakta, ale na postoj lidí ke klystýru. Je daleko lehčí říct fakta než vlastní postoj a názor.

před 4253 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

tom004-asi jste si nedočetl celé moje doplnění :) zajímá mě hodně postoj lidí k těmto a podobným věcem :) proto je asi vhodný tento server a hodlám jej tedy i využívat ;)

před 4253 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek