Dedee

Kluk/holka vás ignoruje líbite se mu/jí nebo nemá zájem?

Doplňuji:
Chci říct, že jestli vás ignoruje kvůli tomu, že se stydí nebo naopak už s vámi nechce nikdy mluvit, protože se mu nelíbíte a byl to omyl když se s vámi poprvé bavil?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud mne někdo ignoruje, nezkoumám, co je za tím. Ignoruji takového ignoranta dvakrát.

Další odpovědi
HugoCharles

To je pokaždý jinak. Pokud tě ignoruje pořád, tak asi nemá zájem. Pokud si s tebou píše a pak nemluví nebo něco podobného, tak to MŮŽE (ale nemusí) znamenat něco jiného.

Mariuhana007

Souhlasím s Ockem,proc to řesit když vas ignoruje tak asi nemá zajem ja bych ho ignorovala a ne se vtírala.