Klariska

Kluci poradte …

Jak vám nejlépe naznačit že se mi líbí jeden kluk ??? jak ho sbalit

Nejlepší odpověď
annas

Včera jsi vložila podobnou otázku – Jak sbalit kluka ???
Odpovědi obdržela a mohla si další vyhledat v odkazu. Z tolika rad sis žádnou nevybrala?

Další odpovědi
Rocker

Normálně se s ním začni bavit,třeba o nějakých společných koníčcích,jestli nějaký máte.Když budeš sympatická i ty jemu,půjde to pak už samo.Alespoň dříve se to tak dělalo,snad je to pořád stejný:-)

jendahun

No to jsou krásné problémy.Pořádně si to vychutnej a trochu přemýšlej.Jednou na to budeš ráda vzpomínat a třeba to bude jediné pohlazení po duši a potěšení.V době celosvětové hospodářské krize,slunečních erupcí,nedostatku vajec,nepodařených převratů…je to roztomilý problém.Bude jaro a ono to přijde samo.