Mell

Kluci mě ponižujou.

Kluci mě jenom ponižujou. Akorát mi nadávaj že jsem kráva blbá atd. Všichni říkaj nevšímej si jich ale to nejde si jich nevšímat! Prosím co mám udělat?

Nejlepší odpověď
arygnoc

hledejte důvod, příčinu.
projděte si posledních pár rozhovorů, postojů, gest – nechováte se k nim fakt jako kráva (bez urážky)?

okolí, které vás pozná, vás „nebere“.
Buď se musíte změnit vy, nebo musíte změnit okolí.

Další odpovědi
Drap

Zůstat sama sebou. Myslet si že blbec mě nemůže urazit. A taky by asi bylo dobré, zamyslet se sama nad sebou.

dědapetr

Držte se přísloví:"podle sebe soudím tebe"Hlavně dělat že to neslyšíte a nereagovat na to.Tak je to přestane bavit.

lexx

jejich předstíraná agresivita, zdánlivá suverenita a sebejistota…asi maskuje vlastní pocit bezradnosti a méněcennosti, nejistoty, typický syndrom dospivání

Michal Kole

dám ti jeden webový odkaz snad ti pomůže

http://www.mi­nimalizacesika­ny.cz