AVATAR666

Klouzačka

Máme na zahradě klouzačku z plastu která je připevněna dřevem a končí na zámkové dlažbě ale při sklouznutí dává rány. Potřebuji aby rány nedávala, prosím poraďte co stím.
Doplňuji:
Nemyslím takové rány myslím že je to zelektrizované. Ale děkuji za snahu

Nejlepší odpověď
mosoj

Pořádně ji uzemněte a bude pokoj. Nebo to dřevo na konci odejměte aby se skluzavka dotýkala země.

Další odpovědi
vagra

Je třeba ji uzemnit.

ReHu

Myslím, že záleží na tom, na kterém místě dochází k nárazu. Pokud to lze, vložila bych mezi ty 2 kusy gumu. Ta by měla nárazy tlumit. Aspoň částečně.

Tak něčím natřít? Třeba 2 – 3 vrstvy barvy by mohly trochu izolovat.