lexx

klonování lidských celebrit

Když tak koukám na rockery typu Ozzy Osbourne, Alice Cooper či Mick Jagger tak si říkám že je nemožné 40 let řvát a na podiu dělat vopičky, chlastat o život a drogovat, k tomu promiskuita a skandály, jsou to původní originály, komerčně naklonované kopie či virtuální fikce ?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To je dost nebezpečná myšlenka. Dovedeš si představit takový naklonovaný náš kulturní poklad z Řitky? Já tedy ne.

Další odpovědi
Alesh

Na druhou stranu je taky spousta těch, kteří už nejsou „mezi námi“.
Taky je potřeba si uvědomit, že mají možnost si zaplatit tu nejlepší péči, lékaře apod. A hlavně nemusí každé ráno vstávat do fabriky. 😉

tom004

Určitě nejsou.Ale,aspoň vidíš,co všechno si ta naše tělesná schránka nechá líbit.K tomu samozřejmě patří dostatek peněz,vhodní lékaři,reklama a nezbytně nutná dávka štěstí,a „zázraky“,se dějí. 🙂

dědapetr

Naklonovat celebrity je nesmysl,ti co je uctívali ti už tady nebudou a ta generace co by tu byla by umíraly smíchy nad jejich produkcemi.

ten který je

Už dávno a dávno toho tito zpěváci zanechali.