Klitoris...

Když si dráždím klitoris a dostatečně se vzruším tak se jakoby zacuknou moje svaly co to znamená ? A ještě když se mi ty svaly zacuknou tak už mě bolí klitoris a už to nemůžu dělat znova, proč ? A ještě na závěr jak jí máte dlouho :D
Děkuju :)
Doplňuji:
Myslela jsem dlouhou :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Něco podobného už tu bylo, bohužel se mi to nepodařilo vyhledat ani přes modrou lištu.

Cukání svalů může způsobovat orgasmus, ale to bys určitě poznala, nebo se mýlím?

Každopádně pokud to nebyl orgasmus, tak můžeš být prostě přecitlivělá, tudíž (myslím, že to psala Deli, ale vůbec si nejsem jistá) si nedráždi přímo klitoris, ale místečko těsně nad ním. Vzruší Tě to stejně, je tam také velmi mnoho nervových zakončení a nebude Tě to bolet.

A jak mám dlouho co?.. Neber to jako rýpání, ale pokud se plánuješ na něco ptát i příště, tak se zeptej přesně. Poslední otázku jsem totiž zcela nepochopila..

Ad.: Dlouhou? Proboha, to nemyslíš vážně! :-D

Další odpovědi:

Zlatý

Tedy Edit, mám ji už docela dlouho, ale jak dlouhou, to jsem nezjišťovala...
Jinak plně souhlasím s WeeBeer (asi jsem nick nenapsala správně, omlouvám se), má paměť, již jsem na něco podobného odpovídala zde: http://www.odpovedi.cz/…

Edit, pokud Vás trápí Vaše rozměry, uvědomte si, že i muži mají různé velikosti - a nakonec vpodstatě téměř všechno lze "spasovat" se vším... :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.