Klíště na psoj

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, co se stane, když má můj pes klíště na hlavě. Snažil jsem se to klíště odendat a zůstala tam malinkatá hlava a kolem to má červené. Děkuji předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Vydesinfikovat, jodem nebo lihem…uschne a vypadne po čase samo

Další odpovědi
žolik

použí dezinfekci,hlídej to když to nezmizí vyhledej veterináře.Pro­dávají se obojky pro zvířata.

Zdroj: žolík

Džanička

Jak píše Drap, vydesifikovat a hlídat. Pokud se uthla hlavička, klíčtě umřelo, rozhodně nebude cestovat, jak se říká, to je holí nesmysl..