Džanička

Klimatizace do Škody Octavie

Nevíte někdo kolik přibližně stojí klimatizace do Škody Octavie,docela mi chybí,jen tak pro představu.

Nejlepší odpověď
Cullinda

V autorizovaném servisu se zárukou 35000,– Kč
http://www.sko­dadily.cz/kli­matizace-do-auta.php

Další odpovědi
sobol

2pondělí: A nemůžeš hodit odkaz na to ochlazování??? Taky by mě zajímalo jak to funguje.
Dík.

pondělí

každá dodatečná montáž klimatizace do auta,enormně zvětšuje spotřeba uvádí se ,že až o 55%,cena je asi 35000.-kč,doporučuji,vnit­řní takzvané ochlazování interního vzduchu,ve francici jsem ji viděl už za 120 euro