Monigue

Klimatické podmínky

Vzpomenete si na nějaké mimořádné klimatické události,které jste během posledních let zažili?a jak ovlivnili váš život?
Dělám anketu a mám se ptát různých lidí tak jsem zvědavá co odpovíte 🙂

Odpovědi
anonym

Záplavy v roce 2002.

ten který je

Povodně 2002.
Žiji v Praze a ta spoušt co tu byla mi do konce života nezmizí z paměti.Co to ovšem je proti Japonsku…:-(

coco

Od povodní 1997.Byli jsme stanovat,3 dny lilo jako z konve a my nemohli domů,protože nebylo čím a po čem.Když to šlo,tak jsem myslela,že se přehnala nějaká válečná fronta.Jsem ze SM.Od té doby mi příjde,že letní bouřky jsou intenzivnější,zimy třeskuté a suché,nebo chvíli hromady sněhu a potom nic.Nic není,jak bejvávalo…