Ecata

Kliky s tlesknutím

Když se pokouším o klik s tlesknutím rukama o sebe ještě před dopadem, povede se to jenom pokud se v průběhu „výskoku“ na chvíli vzdám rovného držení těla. Zřejmě vyšpulím zadek, čímž získám více času na tlesknutí. Je to chyba, nebo jde o správně provedený cvik?

Nejlepší odpověď
race02

No, teoreticky to chyba je ,ale neznám nikoho kdo by to dokázal jinak než vy. Prostě to musíte cvičit a cvičit a ono to nakonec půjde.

Další odpovědi
darius

Nikde není napsáno, jak má klik vypadat:) Ale já osobně bych dal přednost jen normálním klikům, popřípadě „anglánům“…

led

Telo pri klikoch nesmie byť „mľandravé“, ale stuhnuté ako drevo od nôh až po hlavu, okrem rúk. Poznám takých, čo to dokážu, chce to tréning.