ZIU 682

Klesnu, nebo stoupnu v očích holek, když jejich kamarádku, kterou neznám, vyzvu k tanci?

Situace: Někde na tancovačce bude sedět nebo stát partička neznámých spolu bavících se holek a já si jednu okem vyberu, přijdu k nim, vyruším jí a zeptám se, zda by si se mnou nezatancovala. Jak na to budou reagovat ty ostatní, že jim jakoby beru kamarádku nebo se o to jen pokouším?
Klesnu u nich, řeknou si, co je to za ubožáka a drzouna? Nebo naopak u nich stoupnu, řeknou si třeba, že jsem smělý a odvážný?

A je mi 22, takže jim je tak 16 – 25.

Odpovědi
hapiky

Pokud jsi tzv. „Plážový tip“, tak neklesneš

Mravenec

Nejsme bohužel jasnovidci. Nevíme, co to je za slečny, ani jak se chovají. Každý je nějaký a reakce nelze odhadnout na dálku jen pomocí věku.

orwell

Pokud na tancovačce slušně požádáš nějakou holku o tanec, tak nevím proč bys měl „klesnout“. Maximálně tě odmítne a na to se neumírá, to přežiješ 🙂

Arne1

Vždycky jsem si myslel, že na tancovačku se chodí kvůli tanci. Ale někteří to asi chápou jinak.
Alespoň kdysi platilo, že holky neměly rády, když jejich kamarádka zůstane sedět a nikdo si jí nevšimne. Takže podle mých zkušeností nic nezkazíš tím, když ji provedeš.
A to že ji neznáš ? Tak to opravdu nechápu – copak se chodí tančit jen s těmi které znáš?

ivzez

S největší pravděpodobností ani jedno. Na tancovačky
se chodí kvůli tanci, je normální někoho vyzvat k tanci…
[Podle mne nad tím nebudou vůbec přemýšlet.]