Avatar uživatele
ZIU 682

Klesnu, nebo stoupnu v očích holek, když jejich kamarádku, kterou neznám, vyzvu k tanci?

Situace: Někde na tancovačce bude sedět nebo stát partička neznámých spolu bavících se holek a já si jednu okem vyberu, přijdu k nim, vyruším jí a zeptám se, zda by si se mnou nezatancovala. Jak na to budou reagovat ty ostatní, že jim jakoby beru kamarádku nebo se o to jen pokouším?
Klesnu u nich, řeknou si, co je to za ubožáka a drzouna? Nebo naopak u nich stoupnu, řeknou si třeba, že jsem smělý a odvážný?

A je mi 22, takže jim je tak 16 – 25.

Zajímavá 0 před 2642 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Pokud jsi tzv. „Plážový tip“, tak neklesneš

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Nejsme bohužel jasnovidci. Nevíme, co to je za slečny, ani jak se chovají. Každý je nějaký a reakce nelze odhadnout na dálku jen pomocí věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Pokud na tancovačce slušně požádáš nějakou holku o tanec, tak nevím proč bys měl „klesnout“. Maximálně tě odmítne a na to se neumírá, to přežiješ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Vždycky jsem si myslel, že na tancovačku se chodí kvůli tanci. Ale někteří to asi chápou jinak.
Alespoň kdysi platilo, že holky neměly rády, když jejich kamarádka zůstane sedět a nikdo si jí nevšimne. Takže podle mých zkušeností nic nezkazíš tím, když ji provedeš.
A to že ji neznáš ? Tak to opravdu nechápu – copak se chodí tančit jen s těmi které znáš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

S největší pravděpodobností ani jedno. Na tancovačky
se chodí kvůli tanci, je normální někoho vyzvat k tanci…
[Podle mne nad tím nebudou vůbec přemýšlet.]

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek