Ajkax

Klepnu na to tlačítko a počítač se vypne, mám reklamovat myš ? je nová

Klepnu v tam tom okně na tlačítko OK, to znamená ZERO KILLED žejo, no a najednou se nestačim divit, práce de do kelu a počítač se sesypává až nakonec chcípne. To má bejt OK ?? Tak de to sme ??

Hergot!! Fajn smířím se s tím, zas toho plechovýho hnusa zapnu a zkusím to znovu, jestli není vadná MYŠ.

Tlačítko Start pak Vypnout žejo, ALE rozmyslím si to neklepu na vypnout a klepu na nulové ztráty, tedy OK

-- ? KUA !!! zas se ta zpropadená hromada šrotu vypína, … ja se na to #$^ &( @ ! …

Odpovědi
SinceX

Tak ale tohle jsem nepochopil, úplně špatně popsané, mohl by jste taky psát spisovnou češtinou, nejdříve to popište v čem je chyba, poté Vám poradím..

GangstaHelper

Dotaz mě rozhodně rozesmál, bohužel jsem to moc nepochopil a nedokážu poradit. Pokud máte podezření na myš, tak si vemte od někoho jinou a s tou počítač odzkoušejte.