terry

Klepe ještě někdo koberce venku na klepadle? Kdy naposledy jste koberce klepali? Vy zralejšího věku 🙂.

Nejlepší odpověď
Illines

Naposledy je to 3roky a to z recese,mohu rict,ze lidi kroutili hlavou,jen u jednoho starsiho cloveka ,asi deda jsem zaslechla poznamku-to je prace pro vnuka,tohle by potreboval.

Další odpovědi
pusinka50

Mno, my zralejší naposledy klasické velké koberce na klasickém dřevěném klepadle tak před 35-ti lety.:-) Ale malé koberečky 1mx60 cm na chalupě klepu stále, neb tam nemám vysavač

hanulka11

Tak bohužel to u nás nelze , máme koberce po celé místnosti, zastavěné nábytkem . A věř, že jsem u nás ve městě nikde klepadla neviděla .....doba se změnila