xVinc

Klavesová zkratka pro přepnutí monitoru u notebooku Acer Extensa 5620?

Pokazil jse mi displej monitoru, na výstup pro ext. monitor jsem přepínal klávesovou zkratkou, která byla nastavena na grafice (default) jaká to byla??

Odpovědi
led

Pomocou klávesy Fn a súčasne stlačenej F5 môžte určiť monitory interný-externý
klávesa ´presentation´nas­tavuje prezentáciu na externom monitore
pozrite strany 31–34 tlačeného manuálu, alebo strany 48–51 v prehliadači na odkaze:
http://www.ma­nualowl.com/m/A­cer%20Computer­s/Extensa-5620Z/Manual/115039