Pokročilý

Poradíte mi co mám dělat se špatně fungující klavesnicí??

klavesnice nepise jak ma - nektere klavesy napisou vice znaku najednou, zadny nebo uplne jiny. Vycistil jsem, beze zmeny. Da se jeste nejak zachranit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud se vyskytují tyto vady i po čištění, je nutné klávesnici vyměnit a výběr je značný. V případě, že se však jedná o klávesnici notebooku, zde se výměna vyplácí snad jen u dražších zařízení.
Zkušenost.

Další odpovědi:

Pokud jsi ji opravdu vyčistil (nepíšeš, o jakou konstrukci se jedná), jde o opotřebení, které nelze snadno (=levně) opravit.
Kup si novou - je to otázkou ´pár´ desetikorun, i klávesky mají omezenou životnost.

Doplňuji:
Jo jo - jak píše Beer - klávesnice pro notesy se cenově pohybuje o cca řád výš (>1000,- Kč).
Ale i k notesu (pokud jej nepotřebuješ ´mobilní´) lze připojit běžnou USB klávesku (i <100,- Kč)

ahoj but ji das opravit nebo si koupis novou
Doplňuji:
mam este 11 tak moc nevim

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

klávesnice u mňa majú životnosť tak mesiac.

na nb zásadne používam externú, pretože po výmene pár klávesníc za nekresťanské prachy ma vyjde lacnejšie výmena externej kb.

mám doma vždy 2-3 ešte nevybalené, nejakým čistením sa nezaoberám, vymením a basta (cena jednej cca 30-100 kč, ako kde narazím na akciu).

pokiaľ sa nejedná o nejaké citové puto alebo nejakú fajnovku, vôbec by som sa nejakým čistením nezaoberal, vymeniť a basta.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.