klávesnice na notebooku - mám problém omylem jsem si na klávesnici notebooku vylila pití :( nyní mi nepíše ... dá se to

mám problém omylem jsem si na klávesnici notebooku vylila pití :( nyní mi nepíše ... dá se to nějak opravit :( ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nic nedělat,nechat vyschnout,snad urychlit třeba fénem,taky se mi to stalo,ale záleží kolik té tekutiny bylo a kam všude se dostala.

Další odpovědi:

Stříbrný

Predpokladam, ze uz je to nejaky cas. Pak je jista sance, ze uz zoxidovali veci, ktere oxidovat nemeli. Cistil jsem beznou klavesnici a doporucil bych rozebrat (jde-li), umyt vodou, trochu osusit, umyt lihem, osusit/nechat zcela vyschnout, slozit dohromady a doufat.

Piti bych v klavesnici rozhodne nenechaval. Pokud se dostane na elektroniku ci vodice (nektere klavesnice jsou politivzdorne) muze je zkratovat a pri dlouhodobem pusobeni naleptavat. Pokud se nahodou na zadne haklive misto nedostane, pak pokud to bylo neco ochuceneho/slazeneho, se zacnou lepit klavesy. Za trvale stisknuty (prilepeny) SHIFT vas na diskusich ukamenuji ;-)

Pokud uz je klavesnice v haji, vetsina notebooku ji ma vymenitelnou. Muzete se zeptat v servise, nebo podivat treba i na aukru.

Stříbrný

Klávesnice notebooků jsou nerozebiratelné a tudíž nevyčistitelné. Výměna.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.