Avatar uživatele
aduska111

klávesnice na notebooku – mám problém omylem jsem si na klávesnici notebooku vylila pití :( nyní mi nepíše … dá se to

mám problém omylem jsem si na klávesnici notebooku vylila pití :( nyní mi nepíše … dá se to nějak opravit :( ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3913 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

nic nedělat,nechat vyschnout,snad urychlit třeba fénem,taky se mi to stalo,ale záleží kolik té tekutiny bylo a kam všude se dostala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Predpokladam, ze uz je to nejaky cas. Pak je jista sance, ze uz zoxidovali veci, ktere oxidovat nemeli. Cistil jsem beznou klavesnici a doporucil bych rozebrat (jde-li), umyt vodou, trochu osusit, umyt lihem, osusit/nechat zcela vyschnout, slozit dohromady a doufat.

Piti bych v klavesnici rozhodne nenechaval. Pokud se dostane na elektroniku ci vodice (nektere klavesnice jsou politivzdorne) muze je zkratovat a pri dlouhodobem pusobeni naleptavat. Pokud se nahodou na zadne haklive misto nedostane, pak pokud to bylo neco ochuceneho/sla­zeneho, se zacnou lepit klavesy. Za trvale stisknuty (prilepeny) SHIFT vas na diskusich ukamenuji 😉

Pokud uz je klavesnice v haji, vetsina notebooku ji ma vymenitelnou. Muzete se zeptat v servise, nebo podivat treba i na aukru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Klávesnice notebooků jsou nerozebiratelné a tudíž nevyčistitelné. Výměna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet