kurec

Klávesnice

Čím se natíra(sprejuje) Klavesnice aby se nesmylo to pismenko protože kdyby to neudělali tak už to pismenko se mi smilo nevite ?

Odpovědi
cochee

Tak můžeš zaexperimentovat a zkoušet různé transparentní laky, zaprvé bych to ale nestříkal na celou klávesnici, ale hezky jednu klávesu po druhé (vydloubané ven) a zadruhé bych to určitě nejdřív otestoval někde, kde to nebude vidět, jestli lak nebude umělou hmotu, ze které jsou klávesy, leptat či jinak narušovat. Anebo si připlať a kup si klávesnici dražší, ta určitě nebude mít písmenka smývatelná či stíratelná. Moje klávesnice je stará jak Metuzalém a písmenka se jí z kláves nestírají ani náhodou (a to má české znaky opravdu něčím dotisknuté, ne z výroby). Kdysi jsem v časopisu četl, že znaky se na klávesy vyrábějí vypalováním laserem.

Hamon

V nejhorším se dají koupit polepky na klávesy.

rigormortis

Tlačítka se tisknou.

arygnoc

pri dnešných cenách klávesnice sa týmto problémom nezaoberám.
mením klávesnicu (externú, zapojenú na nb) cca čo tri mesiace.

hm, to mi pripomína, že tie staré by som mal niekde odniesť (alebo môžem ich hodiť do kontajnera?).

cochee

arygnoc: nn, běhají v tom elektrony, do elektroodpadu 🙂 některá větší města mají i kontejnery na elektroodpad.