Klaus vyznamenal,pro mne zcela neznámých,až na Rašku,pár lidí.Koho by jste vyznamenali vy?

Já osobně bych vyznamenal všechny lidi,kteří svou prací pomáhají v ekonomice tohoto státu.

Nejlepší odpověď
tom004

Vyznamenal bych prezidenta p.Klause za to,že ještě nemáme euro.

Další odpovědi
Drap

Souhlasím s barbakánem,pokud ti lidé skutečně pomáhají a nepreferují vlastní zájmy. Mě se to sice nemůže stát, ale kdyby pan klaus chtěl dát vyznamenání mě, tak bych tam určitě nešel