Klasická TV Grundig Elegance 70 se po zapnutí hned sama vypne. Kde by mohla být příčina?

Pokud TV zapínám dálkovým ovladačem, tak někdy se TV sama vypne ihned po zapnutí (ne vždy). Někdy pomůže vyndat a zandat zdroj a poté naskočí. V ovladači problém není. Zkoušel jsem to i bez přídavných propojených zařízení (DVD atd.). Hodlám TV rozebrat, ale potřeboval bych navést, co může způsobovat tuto závadu. Předem děkuji. Martin Platkevič

Odpovědi
Rohlik

Doporučil bych diagnostiku v servise, protože pochybuji, že pokuď závadu najdete, že ji i opravíte. A krom toho můžete ublížit sobě i TV 😉