Adamoes

Klady a zápory profesí Kuchař a Učitel Základní/Střed­ní školy

Mám 15 let a přemýšlím co dál dělat.Známky mám velmi dobré,takže mi všichni doporučují Gympl ,ale také mě baví vařit.Mohl by mi tedy někdo napsat Klady a Zápory těchto dvou profesí?

Nejlepší odpověď
tatanka

m
Doplňuji:
Vařím už čtyřicet let i v pětihvězdách na pozici šéfa,ale dnes je to jiné! Špatný materiál, finanční limity nařízení, které stíhá druhé, papírování atd. Nicméně jsi mladý a zda o tuto profesi máš zájem tak ti velmi fandím. Určitě zvol hotelovku a praxi v dobrém interhotelu a poté zahraniční praxe, bez té to nejde. Hodně zdaru a ať ti mohu napsat pana šéfkuchaři!

Další odpovědi
bolak

K: Když budeš na lidi jako pes, dostaneš velkou bílou čepici
U: Když budeš na lidi jako pes, dostaneš deku.

Když máš rád obojí, co takhle učit na střední škole kuchařinu?

http://www.gar­denaction.co.uk/i­mages/plum_ear­ly_rimer_mine_sma­ll.jpg
http://svetpoh­ladnic.sk/poh­ladnice/obraz­ky/hrusky-maj045.jpg

hanulka11

to nemůžeš srovnávat to je jako švestky a hrušky

Damiana

Já bych rozhodně volila kuchaře! Když tě něco v práci vytočí, můžeš se v klidu odreagovat s dranžírákem a ještě za to brát prachy. To by učiteli ve třídě neprošlo…:-)