Avatar uživatele
janek66

Kilo krystalového cukru 38 korun.Máte u vás taky takové ceny?

Dnes mě manželka před polednem vyslala do našeho malého obchodu pro cukr který ji došel.Při pohledu na cenu jsem nevěděl jestli ho koupit nebo s ním praštit prodavačku po hlavě za tu nehoráznou cenu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Andělé, johana 56, Deli před 4584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano i u nás v malých obchodech máme takové ceny, proto ho vždy nakoupím v hypermarketu v akci do zásoby, ušetřím tak cca 20 kč na kilu,,no a to už jde,,:-)
Dnes mi majitelka zdejšího obchodu nabídla 25 kg pytel brambor za 200,–, no tak jsem řekla, že si to rozmyslím. Když jsem přišla domů, tak jsem ve schránce našla letáček, že budou v pátek na návsi prodávat brambory,,25 kg pytel za 100, no tak to má majitelka krámečku smůlu, to si ho koupím tam,,:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Zlaté supermarkety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Ne ,naštěstí se u nás ani nepřiblížili k takové to astronomické ceně,kam to asi až dojde ?
To nakupuji téměř denně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zásadně kupuji do 19 Kč, krystal i krupici (je lepší na vaření).
Párkrát v akci i levněji. Za tvoji cenu bych ani pohledem nezavadil,
to si mohou dovolit asi jen v nějakém zapadákově, kde neexistuje žádná konkurence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

No a kde ? V konzumu na návsí v Dolní Mokré ? V našem hyper-super-marketu 19.90 Kč / 1 kg, nedávno v akci 17.90 Kč. Občas 14.90 Kč ale to je vzácné a penzisté to skoupí na tuny ihned po ránu. 38 Kč jednoduše nedám, raděj bez cukru nebo jemně přisladím čaj i kávu levným medem z tržnice.
Ale pozor: párkrát se mi stalo že pokladní přejela čtečkou čárového kódu 2× stejné zboží, je zvláštní že se vždy splete na škodu klienta, nikdy ne naopak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

u nás 29kč ale my sladíme minimálně, takže máme kilo na měsíc i s pečením – tak mi to zatím díru do kapsy neudělalo ,ale je fakt, že je to hodně 38kč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Prodavačka za to nemůže.Cena cukru opravdu stoupá a ještě bude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Včera jsem kupovala kilo krystalu v Globusu za 19 Kč. Minulý týden ho tam měli dokonce za 17,90 Kč. V Albertu ho včera měli za 24, to jsem už nekoupila, protože když ho kupujete 16 kg, už na cenu koukáte.

Pak se všichni diví, že ty malé krámečky krachují. Lidi už tam fakt chodí jen když něco zapomenou koupit ve městě, protože je to tam strašně drahé. No a to pak samozřejmě provoz krámku neuživí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek