Keramické nože Ceratio

Ahoj, nemáte tady někdo zkušenost s těmito noži???

Nejlepší odpověď
alenka901

tyto nože jsou naprosto nejlepší,dělám kuchařku a šef nám tyto nože koupil jsou naprosto dokonale ostré na krájení masa,zeleniny dá se říct všeho,je na mě záruka.čepel má totiž tvrdost blízkou diamantu a mnohonásobně předčí pevnost i těch nejkvalitnějších ocelových nožů.

Další odpovědi
Janulka

Já osobně bych je nevyměnila. Je pravda, že musí být člověk velmi opatrný, nebouchnout, neříznout do kosti, nepáčit, neřezat do zmraženého, nesmí upadnout. Já je mám na zvláštním místě na molitanu.
Krájí se s nimi ale famózně, připadám si občas jako profík!

Attack-design

nemáme

Dandi

Osobně jsem spíše pro jiné značky, ale vzdálená příbuzná tyto nože má a je nad míru spokojená.