Kenyrts stribrny !! 🙂 Ehm , ehm .. sice jsem zde slibila, ze uz nebudu psat blahoprani a hledat zenichy … ,

ale sliby jsou od toho, aby se porusovaly .. , a ja zenicha porad hledam … , protoze : Dr. jsem poslala svoji fotku a od te doby ma HOOODNE prace !! 🙂
A vy se mi libite. ! 🙂 Uz me zde odmitlo 18 uzivatelu ! Tak si to rozmyslete ! 🙂
Ostatnim se omlouvam. Adminkum nepiste , minule uz to stacilo. ! Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
kropitko

Já také gratuluji ke stříbru. Vlastně to už dávno mohlo být zlato, že?
Jen kdyby Kenyrts vydržel a neodmlčel se na tak dlouhou dobu,,,:-)

No i to zlato určitě bude,,tedy pokud zase neuteče,,:-)

Další odpovědi
anonym

Blahopřeji ze srdce moc ráda,tady je to „jen“ stříbro,ale „starší“ uživatelé vědí,že tady už měl mít kov jinou barvu -dávno!Gratuluji!

hanny 2

Také moc GRATULUJI!!!

tom004

Připojuji se k blahopřání.

Andělé

Moc Vám gratuluji ke stříbru,zasloužíte si ho. Děkuji za vše a přeji jen to nejlepší…:-)

fcoop

Upřímná gratulace.

annas

Kenyrtsi, blahopřeji. Jediná správná cesta vede vpřed …

štamgast

To s těmi ženichy nechápu ale i tak gratuluji.

hanulka11

Také moc gratuluji a s radostí si s tebou připíjím , vzhůru k další metě…

http://img.na­dapenny.com/t20/110­31/nadap080719799­300230.jpg

kenyrts

Jelikož jsem se dnes dostal k PC až teď,tak Vám všem chci moooc poděkovat za vaši gratulaci a přízeň,ještě jednou moc velké díky.

led

Ešteže tu máme večnú nevestu. Človek by aj prehliadol.
Blahoželám k Striebru.
PS.
Len jednu prosbu. Naposledy ste sa pýtali pred 2 rokmi, takto sa nám rýchlo stratíte :). Určite nájdete nejakú otázku pre nás.
Napríklad: Kde najdeme na mape -iv-? (je to pravda trochu diskriminačná otázka, -iv- nemôže priamo odpovedať)

dědapetr

Taktéž blahopřeji ke stříbru,ale se zpožděním.

ten který je

Přidávám se ke gratulaci a zůstante už zde.:-)