Tomistr107

Kempování na něčí zahradě, kde taková místa shánět?

Slyšel jsem že někdy lidé nabízí v Itálii volné místo na zahradě na stan, kde taková místa shánět?

Odpovědi
zzzzz

Nejlépe na místě, skoro každý kdo ubytovává v apartmánu, tak povolí i ubytování na zahradě ve stanu.

Hledej zde https://www.cou­chsurfing.org/

lota

Asi na místě. Může to být označené něco jako kemp. Takto jsme stanovali v Chorvatsku.

Jakub Tlapal

To se dá i tady u nás. Je spousta aplikací, ve kterých taková místa najdeš. My už jezdíme pod stan jenom takhle. Nepotřebujeme platit zbytečně za kemp, když v něm stejně nejsme. Přijdeme se jenom vyspat a ráno jdeme zase pryč. Peníze dám radši za jídlo a pivo 😁 .

Jana5678

Dobrý den, dá se najít celá řada míst u nás i v zahraničí, kde lidé nabízí možnost stanování. Někdy je ale třeba počítat s trochu horšími podmínkami. Dobré je tedy investovat do impregnace stanu. Za sebe doporučuji impregnační roztok, do kterého stan ponoříte. Je to sice trochu práce navíc, ale výsledek stojí za to. Já jsem si nedávno pořídila automatický stan https://www.na­turehikecz.cz/ a jsem z něj nadšená.