Peternwm

Kedy sa bude dať Iphone 5 kúpiť v Canade, a kedy príde na Slovensko ?

rýchla odpoveď prosím !

Odpovědi
Michal Kole

Záleží na rychlostí kanadského obchodu a způsobu dopravy (letecky to bude nejrychlejší, lodí týden + několik dní po Evropě) a pak jak se rychle vyřídí celní administrativní záležitosti

anonym

Nic takového jako iPhone 5 zatím oficiálně neexistuje, nebylo ani ohlášeno ani představeno firmou Apple, tak jak by mohl kdokoliv vědět kdy se bude prodávat??