ikka

ked zapas prehra kontumacne tak to sa zapas na tikete stornuje alebo berie za prehraty a tym utecie

Odpovědi
Braník

Na tiketu ten zápas jako by nebyl,je to hlášeno jako vada,tím se sníží i celkový kurz na případnou výhru.

bolak

Na to nejde jednoznačně odpovědět, někdy se berou rozdíly i mezi obyčejným a pohárovým zápasem. Nejlepší bude když kontaktuješ tu sázkovou kancelář u který máš účet a zeptáš se přímo na supportu.

Jo, a takovýhle věci se řeší zásadně e-mailem, protože pokud ti poskytnou špatnou informaci telefonicky, těžko pak budeš dokazovat že se zmíněný rozhovor skutečně odehrál přesně ta jak říkáš, když ti sázkovka odepře vyplatit výhru.