DaiWoman

Ked tri macky zjedia tri mysi za tri minuty, za kolko minut zozerie sto maciek sto mysi ?

Doplňuji:
Ale ne že to má 100 koček 3 myše ony jich mají 100 a dědapetr to má špatně

Nejlepší odpověď
dědapetr

Za tři minuty.
Doplňuji:
Pokud je sto koček a ty sežerou sto myší,tak každá kočka sežere jednu.Když tři kočky sní tři myši,tak každá sní jednu za tři minuty.

Další odpovědi
bolak

Nám dávali něco podobnýho v první třídě, akorát že s vařenejma vejcema.

Když se tři vejce uvaří za pět minut, za jak dlouho se uvaří 8 maček..nebo taknějak.

fablen

bolak 🙂
5 minut a budou natvrdo, 40 minut a budou k jídlu

lexx

Jeden dělník kope studnu 100 hodin. Za jak dlouho to udělá 100 dělníků ? Řidič jede do Prahy 4 hodiny. Za kolik dva řidiči ? Kdo to vi ?

anonym

Děda petr to má dobře-
vždy vychází na jednu kočku jedna myš a jedna kočka jednu myš sní za 3 minuty.

je jedno, jestli bude jedna kočka a jedna myš, nebo bilión koček a bilión myší

ReHu

DaiWoman – pokud to má dědapetr špatně, jak to je potom dobře?

Drap

Tos snad ani nemohlas myslet vážně. Ti je hádanka pro druhou třídu ZŠ