Keď bude prostitúcia živnosť, musí mi prostitútka vydať za svoje služby daňový doklad?

Môžem tieto služby uviesť do nákladov, keď predávam kondómy a službu prostitútky som použil za účelom testovania výrobku mnou predávaného? :))

Odpovědi
Alesh

no jasný…

lukas.zmizik

nejen to, po nových volbách si bude muset pravděpodobně pořídit i registrační pokladnu
http://elektronicke-registracni-pokladny.heure­ka.cz/sharp-xe-a102/

Led_

Len v prípade, ak k tomu priložíte aj cestovný príkaz, zprávu zo služobnej cesty, s priložením testovaného výrobku a hodnotenie testu. Prirodzene musí byť k tomu priložená aj všetka dokumentácia o spôsobe testovania.