BEAES

Kecá vám partner do řízení?

A jak to snášíte? :o))
Doplňuji:
Myslím u řízení auta.

Nejlepší odpověď
dudu

Manželka by možná moje řidičské umění komentovala, ale ona po ujetí asi tak tří kilometrů spolehlivě usne. Při delší jízdě to má výhodu, že mě nehrozí mikrospánek, neboť v pravidelných intervalech upadne na moji stranu a brání řízení, případně řazení.
Doplňuji:
Už vůbec se nedoporučuje radit řidičům autobusu. Traduje se příhoda, kdy jeden spěchající cestující zavolal na šoféra autobudu: chlape přidejte, jedete s námi jako s hnojem. Pohotová odpověď řidiče pak zněla: za to nemůžu, co jsem naložil, to vezu.

Další odpovědi
1popelka1

Ne, je tak slušný, že mi do řízení nekecá, i když vím, že má sto chutí „radit“.
Ale většinou řídí on, já se raději vozím, když mám na výběr. A protože je lepší řidič než já, nemám žádné výtky.

iceT

nekeca,my nemame auticko takze jezdime busem,šalinou nebo pesky.:-)

anonym

Už ne. Ale zase jí nosím pravidelně květiny.

Jahoda

Řídím já – nekecá mi do toho. Řídí můj manžel – nekecám mu do toho. Oba už jezdímě nějaký ten pátek a tak už řízení umíme. My se spíš při tom řízení bavíme o práci, o přátelích, o rodině atd. 🙂

Miroslavst

Chvála bohu ne.
Šla by pěšky.
Doplňuji:
iceT:
chudák šofér busu, šaliny apod. to mu do toho kecáte celá rodina?

KdoSiOdJinud

ráda se vozí, takže ne

straširybka

mě jo a ani se nedivím 🙂

aramah

Ne ne každý si jezdíme ve svém autě.

elektrikář

Žena mi do řízení nekecá a už se ani nehádá. Jen jsem jí už 30 let neviděl.Když byla nemocná ptal jsem se jak jí je.Dcera mi zdělila už dobře je protivná jako normálně. Stejně táto jak si to sní těch 10let vydržel.Po infarktu ji mněla mněsic u sebe.

anonym

ne šel by pěšky

martina1

Manžel mě taky nechává v klidu,nebo jestli se bojí něco říct:-)Spíš já kecám,když řídí.Když děti spí v sedačkách,tak jede jako by nic a lítá jim hlava sem tam.To pak zuří…

Michal

Nemůže,nemám auto.