arygnoc

Keby sa zrušila minimálna mzda, za koľko najmenej peňazí by ste boli ochotní pracovať?

u profesií, kde sa bežne pracuje za minimálnu mzdu.

😉

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud bych se za to ani nenajedl tak bych už ochoten nebyl :D

Doplňuji:
O bydlení se nestarám, to budu mít tank :D

Další odpovědi
setapouch

Za tolik, aby to pokrylo mé potřeby.

zjentek

za minimální mzdu bych zakázal pracovat, pretože i kdyby to u vás na východě bylo třeba tisíc euro, tak ten přívlastek minimální je pro činnost za odměnu ponižující

uccello

Minimálně za 17 tis., aby to pokrylo základní výdaje.

lexx

doufám že k tomu nedojde neboť potom z nás zaměstnavatele sedřou kůži zaživa a pojdem hlady

bolak

pracovat? pfff.. ani za nic

setapouch

Předně, nemusím dělat práci, „kde sa bežne pracuje za minimálnu mzdu“. A dokážu si dohodnout pro mne zajímavé mzdové ohodnocení, přičemž na tom zaměstnavatel netratí.

arygnoc

mal si ostať iba u tej odpoved.ta znela rozumne.
zabil si to svojim príspevkom v diskusii.

😉

po čokoláde?

arygnoc

>predne< sa nepýtam, čo kto musí – pýtam sa, „… za koľko najmenej peňazí by ste boli ochotní pracovať?“

dôrazne ťa upozorňujem, nemanipuluj.

😉

„A dokážu si dohodnout pro mne zajímavé mzdové ohodnocení, přičemž na tom zaměstnavatel netratí.“

samotné toto tvrdenie smrdí ako každá tvoja samochvála (inteligentný a vzdelaný úradník, pretože z toho všetkého si pravdepodobne iba úradník).

ako štátny zamestnanec si nemáš čo dohadovať (aspoň, ako si JA pamätám, úradníci mali tabuľkové mzdy, ale pripúšťam, časy sa menia), akurát sa môžeš niekomu niekde vtierať, aby si poskočil v tabuľkách ku vyšším korunkám.

ak riťolezectvu hovoríš „dokážu si dohodnout“, tak si daj čokoládu.
a nerozčuľuj sa nad nejakými narážkami na kakáče, lebo reálne sa teraz priznávaš k svojej obľube ku fekáliám múdrejších, vplyvnejších a vyššie postavených.

na rozdiel od teba totiž úradníckej „mluve“ mnoho normálnych ľudí rozumie – naopak to ale nefunguje (aby si to pochopil [o čom pochybujem] – úradník nerozumie normálnemu jazyku [nepoznám taký prípad]).

takže, naostri šabličku za pasom, nabi >tříštivým< a spusti, už sa teším na tvoje perly.

😉

setapouch

Upozorňuju tě, že tohle je poslední kapka. Jakákoli další urážkla bude spouští vedoucí k trestnímu oznámení a žalobě na ochranu osobnosti. V takovém případě budu po tobě požadovat nejen úhradu vzniklých nákladů, ale i finanční satisfakci.

arygnoc

😁
si ma pobavil.

sťažuj sa u rodičov, že si po nerozumieš čítanému textu – viď tvoj prvý príspevok v tomto vlákne:

setapouch

Předně, nemusím dělat práci, „kde sa bežne pracuje za minimálnu mzdu“. A dokážu si dohodnout pro mne zajímavé mzdové ohodnocení, přičemž na tom zaměstnavatel netratí.

neboj, pánboh ťa ma aj tak rád.

setapouch

A v čem podle tebe nerozumím čtenému textu? Nebo jen tak plácáš? Rád bych to věděl, každá věc, kterou budu moct přiložit k žalobě, se bude hodit a tobě přitíží.

arygnoc

medzi nami:

urážka je nepravdivé tvrdenie.
ja iba konštatujem.

😉

setapouch

A kdykoli tě požádám o důkaz, zmlkneš nebo začneš urážet. Takže teď žádám důkaz toho, že nechápu čtený text. Jak se zachováš?

arygnoc

už som to tu písal:

arygnoc

>predne< sa nepýtam, čo kto musí – pýtam sa, „… za koľko najmenej peňazí by ste boli ochotní pracovať?“

dôrazne ťa upozorňujem, nemanipuluj.

😉

nehovor, že okrem nechápavosti začínaš aj slepnúť.

😉

setapouch

Ano, žádný důkaz, přestože tě o to žádám, pouze lhaní a pomlouvání. Ale hlavně, že ty důkazy požaduješ neustále a jakmile je dostaneš, zmlkneš nebo začneš urážet. Jak typické pro tebe.