Ke kterému lékaři ?

Má dcera má kožní problém. Objeví se ji bolestivá vyrážka (viz foto) po celém těle a obzvlášť po fyzické námaze. Lékař – alergolog pravděpodobně neurčil správnou diagnózu, ale předepsal léčiva ( v pořadí již třetí ), která nezabírají. Kožní lékař si také neví rady a já se ptám, je ještě nějaký obor v lékařství, který se zabývá ( a léčí ) tímto problémem ?!

Foto : http://imagelin­k.cz/?v=exem002­.jpg

Nejlepší odpověď
badisko

Pokud lekar nevi bude dobre vavstivit dalsiho …jsou to prece jen lidi a nemohou vedet vse …muzete treba navstivit tyto stramky …http://www.zna­mylekar.cz/ vybrat lokalitu atd …lekari jsou tam i hodnoceni podle pacientu ono to tak nekdy byva …ze u jednoho nic a druhej umi zazraky chce jich to proste vystridat vic.....no a pak je tady jeste alternanitivi medicina …a to v podobe konopnych masti,oleju ..atd je tady jedno ..ale ty preparaty z obchodu nefunguji takze clovek si budto musi cannabis vypestovat sam na vlastni riziko …nebo znat nekoho …Nebo znat nekoho kdo zna nekoho …:D ..osobne vim jak moc jsou leky z konopi ucine a ze dokazi napranit i to na co jsou doktori kratci …avsak nevyhoda je ta… ze nase zakony to proste nerozlisuji …
Doplňuji:
Rozhodne jsem vas nechtel druhou pulkou prispevku nabadat k porusovani platnych zakonu CR ..bylo to pouze informaci …

Další odpovědi
anonym

Zdravotnictví slouží především ziskuchtivosti farmac. průmyslu, proto doktoři jednají spíš jako jejich obchodní zástupci než jako lékaři s úmyslem skutečně léčit a uzdravit. Syntetické „léky“ by jen tlumily symptomy a NIC neudělaly s (možná prý „neznámou“) příčinou. Popularizovalnaá /a cenzurovaná) léčba konopím je nákladná a problematická. Takže – snad by pomohla „přírodní lékárnice“ M. Treben se svou knihou Zdraví z boží lékárny. Případně MUDr. Erben (i když jeho rady „lezou do peněz“, jsou efektivnější než syntetické „léky“ a bezpečnější než léčba konopím).

Zdroj: www.apostol.web­node.cz, www.karelerben.cz

badisko

jeste je dermatolog

badisko

jeste je dermatolog

badisko

jeste je dermatolog

badisko

se zase opakuji pardon..