Radomír.cz

Ke kterému jezeru byste chtěli jít: Ohridskému, nebo Skadarskému?

Jezera

Nejlepší odpověď
mosoj

Aralskému.

Další odpovědi
Drap

Ani k jednomu

Jcas

Já bych si přál jít k Českému rybníku, aniž by mne někdo vyhodil, že je to soukromý pozemek.
(Musím říct, že je to poslední dobou dost náročné, ale hlavně, že máme tu svobodu)

kesim

Ohrid

Hamon

Ani jedno me nejak neuchvatilo. Coz ale nemuzu rict o Komani, kam se musim vratit – nadherne scenerie, ta plavba trajektem stoji za to.
Doplňuji:
Kdybych musel volit jen mezi temito dvema jezery, pak Ochrid a to Pogradec na albanske strane. Mam na nej prijemne vzpominky ;)