Fefe

Když zvětším obrázek?

Když zvětším obrázek můžou se nějakým programem vyladit pixely? je možné že to tu někde je, jestli jo tak za to se omlouvam

Nejlepší odpověď
chudst

Ne… kdyz zvetsite obrazek, rozostri se a nic s nim moc udelat nejde. Pokud ho zvetsujete nepatrne, pak jde pouzit treba funkce zaostreni v Photoshopu, ale pokud ho zvetsite vyrazne, tak jednoduse zadny program neni schopen vymyslet a dodat tam detaily.

Další odpovědi
mosoj

Pokud zvětšíte obrázek tak, že jsou již zřetelné jednotlivé pixely nic s tím neuděláte. Na monitoru je únosné 75 DPI, pro tisk alespoň 150 DPI ideální je 300 DPI.

DPI = počet pixelů na palec !
palec = 2,54 cm