roxy52

Když změním domovskou stránku ze Seznamu na Google,musím změnit i meilovou adresu ?

Nějak mě na domovský stránce chybí okýnko pro meil.Je tam Gmail,ale nevím jak na něj.

Nejlepší odpověď
rynek878

nemusíte,ale budete se stejně muset kvůli poště přihlašovat na seznamu.
nebo můžete mít na seznamu i na gmailu.

Další odpovědi
Miroslavst

Abych upřesnil obojí odpovědi, uvedu následující:
Domovská stránka je vlastně to, kam se po otevření internetu dostanete. Domovskou stránku si můžete zvolit jakou chcete. Chodíte ráda na stránky pro ženy, dejte si ji jako domovskou. Pak když kliknete na ten domeček nahoře na liště, znamená to domů a vždy se dostanete na tu svoji-v tomto případě pro ženy.
Mejlová adresa je jedinečná a ať jste na jakékoli stránce doma, mejl vám zůstane stejný napořád.
Přihlášení do mejlu a domovská stránka nemá nic společného.
Pokud chcete mít domovskou stránku tyto odpovědi, zadáte adresu odpovědí jako domovskou stránku a vždy při kliknutí na domeček jste doma na odpovědích.

atriplex

Pokud máte mejl na seznamu, tak se musíte vždy přihlásit do mejlu na stránce seznamu.

anonym

radil bych zřídit si schránku na gmailu, budete tam mít snažší přístup přes domovskou stránku www.igoogle.com … no a pak si nastavit přesměrování veškeré pošty ze seznamu na gmail takže se na seznam nebudete muset vracet …

přesměrování se po přihlášení na gmail provede klepnutím nahoře vpravo na odkaz Nastavení->Učty a import->Pridat emailovy ucet protokolu pop3 … sem zadate sve prihlasovaci udaje ze seznam mailu a gmail si bude poštu automaticky vyzvedávat a přesouvat ji do doručené pošty v gmailu

anonym

jinak spolu ovšem domovská stránka a váš email nesouvisí technicky, spíš jde o praktickou stránku věci … asi je dobré mít to sjednocené.

mosoj

Již je zavřeno a tak to dávám sem.
Pokud budete využívat poštovního klienta, tak se nikam přihlašovat nemusíte. Klient si emaily stáhne do počítače sám a domovskou stránku můžete mýt jakoukoliv.