fofrklacek

Když zavřu oko tak mě občas v koutku něco jako by bodne, ale nebolí to. pomůžou mi oční kapky?

Když zavřu oko tak mě občas v koutku něco jako by bodne, ale nebolí to…ALe když si to oko prohledám tak tam nic spadlého není..Do tohoto oka si kapu oční kapky..Myslíte si že mi to pomůže?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud ti to nepomůže tak během dne-dvou, zajdi si k očaři – mohlo by to indikovat zánět slzného kanálku (zánět spojivek)…

Další odpovědi
setapouch

Oči nejsou p*del, nemá cenu riskovat.