MirKop

Když zaschne lepidlo na oblečení, jde vyprat? Sloupne se?

Lepidlo je obyč herkules a ta taška je asi bavlněná

Nejlepší odpověď
Drap

Některé ano jiné ne. Neuvádíš druh lepidla ani textilie. Otázka je tedy značně nepřesná a nelze na ni odpovědět.

Další odpovědi
gecco

Není lepidlo, jako lepidlo…
Některé rozmyješ vodou, některé organickým rozpouštědlem a některé nijak…
Pokud jde o „sloupnutí“ – jestliže se lepidlo do tkaniny nevsáklo, bude je možné sloupnout – jinak ne…
_____________­______________
Herkules je bez problému rozmyvatelný vodou – takže stačí, když tašku na dost dlouho ponoříš do vlažné vody a jakmile se lepidlo rozpustí, vymácháš ji…