jiriii

Když zapnu TV, tak se mi zapne radio na TV a ne TV program. Nevíte, jak na to?

TV – LG
Satelit od Skylink (zloději) typ SYNAPS ZR 3000
Nevím jak a návod je v čudu.
Díky

Odpovědi
Viki.D

Na dálkovém ovladači máš tlačítko TV/R nebo něco podobního a to přepíná z rádia na televizní kanály …

anonym

Přepni si to na TV, ne radio.

Pixma

Pokud vypneš hlavním knoflíkem TV, kde bylo rádio a zapneš znova tím samým, je tam opět rádio. Na DO, zapni jiný kanál kde je nějaká stanice.

jiriii

Vím, tlačítko znám a používám!!!!!!!!!­!!! Ale ať při vypnutí tam nechám tv nebo radio tak vždycky se mi zapne rádio.