cecilie

Když zapnu počitač,jde pomalu…

Tak to trva,asi tak pět minut,než se dostanu na internet,potom,už jde normalně.

Nejlepší odpověď
anonym

Jo,milá zlatá,to se musí ten počítač občas vyčistit od dočasných souborů,defrag­mentovat a mrknout se kolik,že programů(zbyteč­ně)se vám zpouští po startu.doporučil bych vám jeden super program,který vám neublíží,naopak vám vše dá do pořádku,tady ho máte:to je čeština,
http://downlo­ad.chip.eu/cz/Tu­neUp-Utilities-CZ_3826379.html
a tady program:

Zdroj: http://www.brot­hersoft.com/tu­neup-utilities-2009-download-19649.html

Další odpovědi
Miroslavst

Ono taky záleží na tom, co všechno máš zapnuté po spuštění. Většina různých programů to má zaškrtnuto a pak se lidi diví. Je to i o tom, že při instalaci programů každý (tedy skoro každý) kliká jen na next-další a další, aniž by četl nebo alespoň částečně se podíval o co jde.
Tak třeba po startu se standardně spouští skype, icq a jiné. Je to potřeba?
Pokud plno těchto nesmyslů zrušíš, uvidíš, že to půjde rychleji. Teprve až budeš potřebovat ten či onen program, tak jej spustíš.

Retko

Tak ho mate zavirovany, nebo spoustite moc programu pri startu.

Na viry apod. bych poradil skusit tyhle programy – nejaky antivirus, jako NOD32 nebo z bezplatnych napriklad Avast. Dale urcite CCleaner, Spybot, Ad-aware.

Na ty programy – klik start – (pokud mate XP) tak SPUSTIT – tam napsat msconfig – v novem okne prejit do zalozky PO SPUSTENI – a zde odskrtnout to co ZNATE a nutne nepotrebujete – OK – OK – Restart

PS. Pokud mate sedmicku, tak date MSCONFIG normalne vyhledavat ve STARTU.