Rokio

Když žák stále nechápe látku a přitom se snaží a učí se, je to jeho vina, nebo učitele?

Je to chyba pracovitého a snaživého žáka, nebo učitele?

Nejlepší odpověď
palmal

Pokud látka přesahuje rozumové schopnosti žáka, tak nelze vinit učitele.

Další odpovědi
quentos

Jak kdy, nelze generalizovat.
Že tu otázku pokládá zrovna někdo, kdo se stále nenaučil vylučovací způsob.

Šidlo

tak sa pochváľte s pätorkami 🙂 nehanbit sa, my nehryzieme

viete,…dřít bez rozmýšľania zvládnu aj hospodárske zvieratá…

ak žiak naozaj rozmýšľa a robí najlepšie ako vie.....tak sú väčšinou na vine
1.slabší mozog žiaka
2. zlý učiteľ
3.blbé osnovy

Danina65

Může jít třeba o nějakou formu LMD nebo stačí „jen“ nějaké dys

ivzez

Podle mých zkušeností jde většinou o chybu žáka.
Nestačí se učit ani snaha, žák musí mít nač navázat,
musí „vidět věci v souvislostech“, …

annas

Ad quentos,

chybná interpunkce, ale často nelogické otázky, chybějící valence atd.