BurTon

Když zajdu za doktorem s tím, že potřebuji sundat sádru o 3 dny dříve z naléhavých důvodů, sundá mi jí?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkus to ,udělá RTG a pokud bude ruka OK sundá ti ji

Další odpovědi
hanny 2

Nejdřív udělá rentgen,pak se zeptá proč a potom to možná dovolí.

Damiana

Žádný důvod by neměl být důležitější než vaše zdraví! I kdybyste se měl v sádře třeba ženit. Každý den v klidové poloze a stabilitě je pro správný srůst kostí důležitý a doba nošení sádry také není stanovena pro nic za nic. No je to vaše věc, já bych to dodržela…

venkovan

Určitě bych za ním zašel, řekl důvod a třeba sádru sundá, ale ruku ještě zpevní nějakým jednodušším způsobem.