Heřman

Když zadám jakoukoliv strátku v mozille firefox tak se mě ukáže chyba.

>> http://i.nahraj­.to/f/jr4.PNG << jediné stránky které fungují normálně jsou facebook, vyhledávač Google (google.cz, gmail.com, maps.google.com,…)

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkoušel jste jiný prohlížeč? Máte-li Windows, tak ve startu by měl být prohlížeč Internet Explorer. Tak jej zkuste. Pokud ani on stránky korektně nezobrazí a máte-li doma druhý počítač nebo jiné zařízení, které tím samým kabelem (nebo přes wifi) připojíte, tak to zkuste tam. Je možné, že bude problém na straně poskytovatele.

Ovšem je taky možné, že je problém u Vás – zkuste vyčistit cache prohlížeče – ve Firefoxu to je tlačítko Firefox-Historie-Vymazat nedávnou historii, tam zvolte Vše a dole taky zaškrtejte všechny položky (ty cookies apod.).
V Internet Exploreru stačí stisknout kouzelnou klávesovou zkratku Ctrl+Shift+Delete a zaškrtat vše (tedy ty Dočasné soubory internetu apod.)

Možná bych si pro jistotu vyžádal výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log

Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho eventuálně vložte sem jako doplnění otázky.

Další odpovědi
badisko

Tak si preinstaluj mozillu …ale budes muset sakum prdum ..aby ti nezustalo nastaveni…nebo to nejdrive vyzkousej jen tak zabere to 5 min a mas klid nez se hrabat v nastaveni…

motlajs

Deaktivuj všechny add-ons (Doplňky). A pak je postupně aktivuj a zjistíš, který to dělá.