bolak

Když zacpete miminu pusu, přestane brečet?

Doplňuji:
arygnoc: No právě! Logicky čím míň kyslíku, tím by mělo bejt klidnější ne? Takže v případě že by mohlo dýchat jen nosem, by to mělo vyvolat stejnej efekt jako když člověk dýchá do papírovýho pytlíku a mělo by ho to uklidnit.

Já myslím že jsem právě přišel na univerzální metodu, kterou všechny maminky ocení. Už to zbývá jen vyzkoušet v praxi.

Nejlepší odpověď
anonym

Vrahu!

Další odpovědi
arygnoc

až keď mu dojde kyslík.
ale potom možno budeš brečet/bručet ty.
Doplňuji:
bolaku, s tými deťmi je problém.
roky rokúce som hľadal ten knoflíček >power off< a nie a nie ho nájsť.

takže ťažko radiť.

ale rozhodne doporučujem pred poriadením si dieťaťa týždennú brigádu v jasliach alebo škôlke. spoľahlivá antikoncepcia.

badisko

Bolaku s tebou je to tezke …a cim mu ji zacpes dudlikem ? nebo necim podobnym ?…pokud rukou tak neprestane …jinak viz… hamon..

Hamon

Když vyvineš dostatečnou sílu a dostatečně vytrváš, pak ano.
Doplňuji:
To je samozřejmě (pro někoho možná nepochopitelný) žer­t.

Nuk nuk

Ne, nejdříve bude křičet ještě víc, protože neumí volat o pomoc a pak se udusí.
Doplňuji:
A myslím, myslím že co se týče miminek, máme my matky také zaručené metody, dokonce takové, že ani nemusíme používat násilí. Neboj, Bolaku.

Paní O.

Tak to je dost nemístná otázka…
Doplňuji:
A jestli to měl být černý humor, tak dost trapný

anonym

Vyber si, buď nikdy, nebo navždy 😁

Báája

…všechny odpovědi jsou správné,
už jen tato myšlenka by měla být trestná.
Doufám, že děti nemáte.
Možná jste ani sám nepoznal,
co je to láska.

Andre5000

Nejen brečet, ale i dýchat.

Hamon

bolak: něco na tom bude – ještě jsem neslyšel, že by ten, kdo dodejchal, brečel…

bolak

a proč by měl dodejchat, děti mají ještě tý..čenichy né?

Hamon

bolak, to je štěně! :)

bolak

Mně to připadá že to je blbost co tady říkaj dámy, přece když dáš miminu do pusy špunta, tak ji má taky ucpanou a neudusí se, prostě dejchá nosem, a takový zašpuntovaný dítě se taky rychleji uklidní, čili stejnej princip…

Nuk nuk

Bolaku: Pro Tebe osobně bych znala jednodušší a méně riskantní metodu. Dětem do 15ti let se vyhýbej na dostatečnou vzdálenost a vlastní si raději nepořizuj.

bolak

:D když to je problém, já na mimina narážím každou chvíli

bolak

http://img.ak­tualne.centrum­.cz/541/12/5411252-dite-s-dudlikem.jpg

bolak

Přijde mně to logický, zkuste brečet se zavřenou pusou…nejde