Michal Kole

Když začne mimino ve 3 ráno řvát jak se umlčuje? Roubík by byl asi nejjednodušší 😁 😁 😁

Nejlepší odpověď
arygnoc

Jemne otočiť tvárou dole.
Odhaliť chrbátik.
Prepnúť do polohy „Power off“.

(keby to tak bolo!)

Další odpovědi
Damiana

Tohle je ještě jednodušší – a vyspíš se v klidu. 🙂

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kon­dom

anonym

Spolehlivý je prý odvar z makovic. Pak spí takový křikloun nejen ve tři ráno, ale i tři dny.

anonym

Stačí se zeptat rodičů, jak si poradili, když jsi sám v noci řval jako mimino.
Ostatní, co už děti měli, vědí, že to v reálu není tak horký a většinou jen potřebuje nakrmit.
Raději bys měl sám méně virtuálně řvát, když sem vkládáš otázky zbytečně dvojitě, viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-zacne-mimino-ve-3-rano-rvat-jak-se-umlcuje-roubik-by-byl-asi-nejjednodussi-d-d-d

maukyna

ja to resim tak ze mudam napit a pokud nechce spat a nepomuze ani re ho chvilku mazlim poustim mu vzdy jeden az dva dili sipsonu miluje je ale asi by so to nemalo malemu je jen rok ale kdyz on je ma tak rad

beluška

Udělat si ještě jedno, třeba budou hrát Člověče nezlob se a ty se v klidu, tzv. tatínku, vyspíš.

led

Ad Arygnoc, niekedy treba vymeniť baterky (to je to tuhé v plenách), alebo kapalinu a prebaliť. Dieťa má v sebe poistný systém a krikom upozorňuje na jeho poruchu hardware.