zjentek

když vystřelím v cimře 5×5m pepřákem na medvědy proti útočníkovi, vodskáču to taky? :o

Doplňuji:
..rozplyne se ten výstřel po tý místnosti takovým fofrem jako třeba osvěžovač vzkuchu ve spreji?

Nejlepší odpověď
uccello

Ne, nemělo by tě to zasáhnout.
Doplňuji:
Ovšem, pokud je zrovna na principu mlhy a ty bys nešetřil na dávce, tak pak bys to posícíl asi taky.

Další odpovědi
Wang

Samozřejmě, že bys musel hned šupem pryč z místnosti. Si piš, že se to poměrně rychle rozšíří a pak si to nevybírá a působí úplně na každýho. ;)
Co čekáš? Že to pozná útočníka a bránícího se nechá na pokoji??? :D
Stačí minimální průvan nebo třeba jen pohyb člověka a pěkně se to promíchá.