Kachninka :P

Když vysaji pavouka vysavačem…přežije?

Děkuji :)

Nejlepší odpověď
chudst

Schroedingerova kocka XD Dokud nerozdelate sacek, tak se o tom nepresvedcite. Ano, predpokladam, ze prezije.

Další odpovědi
Lenjička

Proud vzduchu sice pavouka nasaje, ale proč by mu to mělo ublížit nechápu. Když mu to nasaje nohy, tak mu to nasaje i tělo, takže se nohy neutrhnou 😉
Jediné, co by mu mohlo ublížit je vodní vysavač (i když i tak si pavouk umí kolem sebe vytvořit vzduchové bublinky) nebo kdybyste po něm ještě nasála hodně špíny, která by ho zadusila.

Pavouci jsou hrozně pevní a nenáchylní k poškození. Lze ho leda zašlápnout 🙂

Pokud ho hned nevyhodíte a pořádně ho neudusáte jinou špínou, klidně vám i vyleze zpět ven. (Ze zkušenosti)

Verule

Myslím že ne. Takový malý tvor nemá šanci přežít tak silný proud vzduchu, který ho nasaje.

dědapetr

Přežil,zkusil jsem to a utekl nemohl jsem to opakovat a přezkoušet jestli to nebyla náhoda.

quentos

to pochybuju :{/> proud vzduchu mu urve nohy, a když ne, udusí se v pytlíku mezi tím prachem

tom004

Zkuste prohlédnout sáček a zjistíte,že si z toho pavouk moc nedělá. A sáček můžete vytřepat za pár dnů,a stejně žijou.Většinou je jich tam víc.

janek66

Manželka vysála křečka, přežil a dál si vesele žije tak si myslím že pavouk na tom bude stejně.

gnosis

to zalezi na spouste veci. pokud ma vysavac kratkou trubici, nizky saci vykon a vysavac hned potom vypnes, rekl bych, ze ano. schrodinger to vystihl:)