Kai

Když vycestuje student na rok do ciziny za jazykem, po návratu se učí dál a nebo jde od začátku ?

Nejlepší odpověď
matt

Záleží na škole. Může opakovat nebo udělá rozdílové zkoušky a jde dál.

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom, jak si to dohodne se školou. Většina škol umožní normálnš dále pokračovat,

ReHu

Dcera mého partnera byla 1 rok v USA, chodila tam do školy a po návratu jí ten rok nepočítali a pokračovala ve studiu dále. Neopakovala nic.
Záleží ale na konkrétní škole a vedení.

venkovan

Asi by bylo lepší se zeptat na konkrétní škole. Jsou i studenti, kteří v zahraničí maturovali a naše úřady jim maturitu uznaly. Vysoké školy v programu Erasmus často studium v zahraničí započítají do běžné docházky.