Avatar uživatele
zjentek

když vlastním kdysi veřejné pozemky a vybuduji na nich něco, co je výhodné pro mě, ale nevýhodné pro ostatní občany..

..jsem spekulant??? :o
Doplňuji:
děde loudo, ty musíš sloužit lidu ve svůj neprospěch, jinak to není možný ty starej lenochu ..nejseš ty já? :o

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Ne, jsi vlastník, a ten má právo se svým majetkem nakládat podle vlastního uvážení, ovšem pouze v souladu se zákonem. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Oligarcha, zbohatlík nebo dlouholetý poslanec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Spekulant nejsi, ale mohou ti poručit takovéto zařízení zbourat, popř. ho zbourají na Tvé náklady.
Jenže v této republice se milionářům stavby na černo dodatečně legalizují a stavby do 200 tisíc obyčejným lidem se nařídí zbourat a nebo to sami zbourají na náklady majitele (viz. případ z televize…majitel kozího chlívku, nepovolení stavba, ho musel zbourat a majitel jiného objektu za miliony, tak tomu to zlegalizovali, další ruský podnikatel postavil za Karlovými Varami nepovolenou ruskou vesnici, také dodatečně zlegalizováno, nyní staví vdova po miliardáři nějaké betonové monstrum za x miliard a opět načerno, ale NIKDO s ní nehne, takže to opět bude legalizováno).
A pak budou modří ptáci vyskakovat, jak se máme dobře.Dobře se mají akorát politici, milionáři a jim podobní, a obyčejný člověk s platem okolo 10 tisíc se NIKDY SPARAVEDLNOSTI NEDOVOLÁ a je stále šikanován těmi mocnými.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Nikoli. Pomatenec.
Doplňuji:
Jestli mi na starý kolena nevychází mylná domněnka, že jsem Děda Blouda.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Spekulant je člověk co nakupuje věci bez vysoké hodnoty, ale s důležitou podstatou (chodníky, pozemky kde se bude stavět dálnice atd.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Definuj „veřejné pozemky“ … Pokud ty pozemky byly předtím státní nebo obecní a byly řádné prizatizovány, tak ti měli při prodeji omezit další nakládání nebo ti to vůbec neprodávat … Také se musí dodržovat územní regulace …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

koukám, že ne všichni pochopili, že ty kdysi veřejné pozemky jsou teď moje, jelikož veřejné byli kdysi :o

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek